Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Okul Dershane Temizliği

Okullar ve dersaneler geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştiği alanlardır. Bu alanların temizliği her zaman uzman bir ekibe teslim edilmeli ve kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın hayatlarını riske etmemeliyiz.

okul temizlik

Çocuklarımız vaktinin büyük bölümünü okullarda geçirirler. Okul çağına giren bir çocuk 6 yaşından itibaren ortalama 16 yıllık bir eğitim öğretim hayatının içine atılır.

Özellikle çocukluk dönemlerinde yavrularımız son derece savunmasız ve korunmaya muhtaçtırlar. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okulların, dersanelerin yeterli derecede hijyen sağlaması ve çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda eğitimini görmesi son derece önemlidir. Okullarda yüzlerce, binlerce çocuk aynı ortamı paylaşır ve bu durum bulaşıcı hastalık riskini arttırmakla beraber korunmayı da zorlaştırır. Tek bir çocuğun hasta olması okulda yüzlerce kişiye bu mikrobun bulaşması için uygun koşulu sağlar.

Temizliğin her alanında profesyonel kadrosu ile hizmet sunan ACH GRUP okul ve dersane temizliğinde de her zaman A kalite hijyen anlayışını benimsemiştir. Geleceğimiz ACH GRUP hizmetleri ile güvence altında.

Okul Dershane Temizliği İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp