Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

İşyeri Temizliği

İşyerleri insanların evleri dışında vakitlerinin büyük bölümünü geçirdikleri çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda iş yükü ve müşteri yoğunluğuna bağlı olarak kullanımdan kaynaklı sürekli bir temizlik ihtiyacı mevcuttur.

13

İşyerimiz genelde yaptığımız işin dışarıya yansımasıdır diyebiliriz. Yaptığımız işe dair gelen misafirlere veya dışardan bakanlara işyerimiz, ofisimiz işimizi yansıtır.

İşyerinde çalışanlar ve gelen misafirlerden veya müşterilerden kaynaklı olarak sürekli bir koşturmaca sürekli bir aktiflik yaşanır. İşyeri temizliğini iki farklı alanda ele alabiliriz. Bunlardan biri gelen misafir ve müşterilerimizin üzerinde bıraktığımız izlenim ikincisi de işyerinde bulunan herkesi etkileyen sağlık faktörüdür. İşyerimizde temizliğin önemsenmemesi çalışanlar arasında hastalıkların oluşmasına ve işyerinin iş gücü kaybına uğramasına neden olur. İşyerlerinde toplu kullanım alanları olan tuvaletler, yemekhaneler sürekli temiz ve hijyenik tutulmak zorundadır. Bu alanlarda temizlik konusunda gerekli önem verilmezse bakteriler, böcekler ve fareler ortaya çıkar. Bunun sonucunda hastalık riski doğar ve hizmet verdiğimiz sektöre göre çok ciddi zararlara uğrayabiliriz. Örneğin gıda sektörünü ele alırsak bu gibi bir durumun ortaya çıkması işyerimizin kapanmasına ve çok ciddi zarara uğramamıza neden olur.

ACH GRUP temizlik hizmeti sunuyor. Her zaman en iyisini siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz alanında uzman ve gerekli eğitimlerden geçmiştir.

ACH GRUP ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda işyeri temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve işyeriler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Işyeri ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen ACH GRUP, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size en uygun fiyatlarda uzman kadrosuyla sunmaktadır. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Işyeri temizliği çalışma saatleri:

Profesyonel olarak işyeri temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Işyeri içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde işyeri temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları, tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir işyeri de işbaşı yapmalılar. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gün içi temizlik personeli veya çay servisi yapacak ikram personeli gereksinimlerini de karşılıyoruz. Böylelikle düzenli ve periyodik olarak işyeri temizliği hakkındaki çalışmaların eksiksiz bir şekilde devam etmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra personelimiz sizin çalışma saatlerinize uygun olarak ta çalışabilmektedir. 09.00-17.30 saatleri standart saat uygulamalarımız olup, vardiyalı olarak veya size uygun saatler de de hizmet vermekteyiz.

Işyeri temizliğini nasıl yapıyoruz?

Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk. Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

İnsanların işyeri ortamında tertip ve düzen konusuna verdiği önem konusu da profesyonel ekibimizin çalışma standartları arasında çok önemli bir yer tutuyor..

Işyeri temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

 • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Işyeri temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

EV TEMİZLİĞİ

ACH GRUP ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliğivilla temizliğidaire temizliği hizmetleri alabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren ACH GRUP; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır.

Ev Temizlik Şirketi Çalışma saatleri

Yarım gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;

 • Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında çalışıyoruz.
 • Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında çalışıyoruz.

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;

 • Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
 • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Fiyatlarımız yapılacak işin türüne ve eleman sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 • Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Fiyatlarımız temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla anlatılmıştır.
 • Temizlik hizmetlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları evin ihtiyaçları göz önüne alınarak getirilmektedir.

Temizlikte neler yapıyoruz?:

 • Sizin istediğiniz alanları temizliyoruz.
 • Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.
 • Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz.
 • Çalışma saatleri 09:00-17:00

Temizlik fiyatımız 1 kişinin gün boyu temizlik hizmetinizi yapmasını kapsamaktadır. Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme sizden olmak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın hizmet ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!

Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.

Kullandığımız bezler kadar temizlik kovaları da aynı renklerde olmalıdır.

Ev temizlik hizmeti neleri kapsıyor?

Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ACH GRUP tarafından eğitimlidir.

Daire temizliği hizmetinde çalışan ekiplerimizin çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:00’dur.

Çalışma saatleri içinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

 1. Ev temizliği Aşaması:
 • Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetler, daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
 • Sizinle birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
 • Varsa özel talepler not alınır.
 • Personellerimiz sizlerin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.
 1. Ev temizliği Aşaması:

Cam temizliği;
Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

Mutfak temizliği;
Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre ilgili kimyasallar ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği;
Temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır.

ACH GRUP Ev Temizlik Şirketi sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Temizlik Hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Ev temizliği çeşitleri:

İnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği; yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliği; Ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan malzemelerin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri tercih edilmektedir.

Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm personellerimiz ACH GRUP tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

Neden ACH GRUP?

 • Çalışan personellerin şirket bünyesinde devamlı çalışan sigortalı personellerden oluşması.
 • Müşterilere karşı daima güler yüzlü olacak profesyonel ev temizlik personeli çalıştırılması.
 • Müşteriler her zaman farklı fiyatlar ile karşılaşmaması, yapılan işin ayrıntısının dikkatli not edilmesi ve piyasa şartlarında rekabet edilebilir fiyatlar da olması.
 • Ev temizlik hizmeti veren personellerin kendi hijyenlerine çok dikkat ediyor olması. Müşterinin evinde veya iş yerinde sigara ve alkol kullanmaması, uyuşturucu maddelerin etkisi altında olmaması.
 • İş bitiminde yapılan hizmet hakkında genel bir anket hazırlanması ve daha sonraki hizmet taleplerini anlamak için saklanması. 
 • En kaliteli ve titiz temizlik için uzman ekibimizden fiyat teklifinizi alın!
 • Eğer sizde titizseniz; halıların altına itilen tozları, duvarların kenarlarında alınmamış tozları, camların kenarlarında ve köşelerinde bırakılmış temizlenmemiş alanları görmek istemiyorsanız, Biz sizin titizliğinizde gözünüz arkada kalmadan temizliğinizi severek yapmaya hazırız.
 • Evden eve taşıma ;
 • Evini değiştirmek isteyen, müşterilerimizin eşyalarını el sürdürmeden paketliyor eşyalara zarar vermeden taşıyor ve aynı şekilde sizin istediğiniz gibi yerleştiriyoruz.
 • Boya badana ;
 • Bünyemizde barındırdığımız boya badana konusunda usta ekibimiz, evinizin boyanması konusunda gerekli sorumluluğu üstlenmektedir.
 • Daire içi dekorasyon hizmeti vermemekteyiz.
 • Evini veya işyerini değiştirmek isteyen müşterilemize işinde uzman taşıma ekibiyle hizmet veren şirketimiz, taşınma öncesi Evinizi boyuyor, temizliğini yapıyor, haşerelere karşı ilaçlıyor, Eşyalarınızı taşıyor, evin düzenlenmesinde yardım ediyoruz.
 • Sizde evinizde ilgili hizmetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İşyeri Temizliği İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp