Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Hastane Temizliği

Hastaneler insanların şifa bulmak için gittikleri fakat buna bağlı olarak bir o kadar da enfeksiyon riskinin yüksek olduğu alanlardır. Hastanelerin temizliği özellikle dikkat ve özel yöntemler gerektirir.

hastane-temizlik1

Hastaneler birçok hastanın girip çıktığı ve enfeksiyon riskinin çok yüksek olduğu alanlardır.

Bu alanlarda temizliğin herhangi bir nedenle zaafiyete uğraması zaten hasta oldukları için tedavi görenlerin daha farklı hastalıklarla boğuşmak zorunda kalması demektir. Burada oluşacak bir enfeksiyon ciddi can kayıplarına yol açabilir. Hastanelerde çapraz bulaşma riskini en aza indirmek için özel yöntemler kullanan temizlik ekibimiz hastane temizliğinde özel eğitimlerden geçmektedir.

Hastane de odaların temizlenmesi, tuvaletler, koridorlar, salonlar, merdivenler ve asansörler gibi her alan en ufak bir yer göz ardı edilmeden titizlikle temizlenmesi gerekir.

ACH GRUP bünyesinde çalışan temizlik ekibi temizlik işine göre farklı ekipler halinde çalışmakta ve çalıştıkları alanda gerekli eğitimler ve bilgilendirmeleri almış olarak yaptıkları işin bilincinde profesyonel bir ekip olarak çalışmakta ve temizlik hizmeti sunmaktayız.

Hastane Temizliği İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp