Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretimin yapıldığı ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyan büyük işyerleri olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlarda çalışmanın, üretimin sürekliliği esas alınır.

taski

Fabrikalar üretim kapasitesine göre bünyesinde binlerce kişi barındıran büyük işyerleridir.

Bu alanlarda sürekli bir çalışma yoğunluğu ve iş akışı vardır. Fabrikalarda üretimin devamı iş gücünün sürekliliğine bağlıdır. Yeterli iş gücü temin edilmediği durumlarda veya çeşitli nedenlerle iş gücü kaybı yaşanırsa üretimde ciddi anlamda düşüşler ve zararlar ortaya çıkar. Fabrikalarda üretimde her ne kadar makineler üzerinden görülsede temel etken insandır. Fabrikalarda binlerce kişinin kullandığı alanlar olduğu için bu alanların sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

Ayrıca makinelerden çıkan artıkların ve kimyasalların temizliği özel yöntemler gerektirir. Fabrika ve endüstriyel alanların temizliğini ev temizliği ile kıyaslamamak gerekir. Bu alanda gerek çalışan temizlik personelinin tecrübesi gerekse kullanılan özel kimyasal maddeler farklılık gösterir. ACH GRUP bünyesinde yer alan uzman personelleri ile temizliğin her alanında olduğu gibi Fabrika ve Endüstriyel Temizlik alanında da fark yaratmaya devam ediyor.

Fabrika Temizliği İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp