Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Ev Temizliği

Yaşadığımız en temel ortamlardan biri olan evlerimiz temizlik konusunda özellikle üzerinde durulması gereken yaşama alanlarıdır. Her alanda olduğu gibi evlerinizin de temizlik konusunda üzerinde durulması gerekir.

5

Evler, ailemiz ve sevdiklerimizle vaktimizin geçtiği günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz, çalışıyorsak akşamları dinlendiğimiz ve toplumu oluşturan temel yapı taşlarından biridir. Evlerimizde mutfak, banyo yatak odası oturma odası gibi alanlar vardır ve bu alanların kullanımından dolayı zamanla temizliğe dikkat edilmemesi durumunda birçok bakteri ve zararlılar üreyip bizim ve sevdiklerimizin sağlığını riske atabilirler. Mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası gibi her alanın temizliği farklıdır ve son derece önemlidir. Evlerimizde yeteri kadar temizliğe önem vermezsek bakteriler ortaya çıkmaya başlar ve bu bakteriler insan vücudu için zararlı olduklarından sağlığımız için tehdit oluştururlar. Zamanla temizliğin önemsenmemesi bir diğer zararlı cinsi olan böceklerin ve kemirgenlerin de ortaya çıkmasını hızlandırır. Kemirgen ve böcekler de zararlı ve parazitlerin birinci derece taşıyıcılarıdır.

ACH GRUP ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliğivilla temizliğidaire temizliği hizmetleri alabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren ACH GRUP; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır.

Ev Temizlik Şirketi Çalışma saatleri

Yarım gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;

 • Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında çalışıyoruz.
 • Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında çalışıyoruz.

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;

 • Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
 • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Fiyatlarımız yapılacak işin türüne ve eleman sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 • Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Fiyatlarımız temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla anlatılmıştır.
 • Temizlik hizmetlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları evin ihtiyaçları göz önüne alınarak getirilmektedir.

Temizlikte neler yapıyoruz?:

 • Sizin istediğiniz alanları temizliyoruz.
 • Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.
 • Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz.
 • Çalışma saatleri 09:00-17:00

Temizlik fiyatımız 1 kişinin gün boyu temizlik hizmetinizi yapmasını kapsamaktadır. Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme sizden olmak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın hizmet ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!

Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.

Kullandığımız bezler kadar temizlik kovaları da aynı renklerde olmalıdır.

Ev temizlik hizmeti neleri kapsıyor?

Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ACH GRUP tarafından eğitimlidir.

Daire temizliği hizmetinde çalışan ekiplerimizin çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:00’dur.

Çalışma saatleri içinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

 1. Ev temizliği Aşaması:
 • Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetler, daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
 • Sizinle birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
 • Varsa özel talepler not alınır.
 • Personellerimiz sizlerin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.
 1. Ev temizliği Aşaması:

Cam temizliği;
Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

Mutfak temizliği;
Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre ilgili kimyasallar ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği;
Temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır.

ACH GRUP Ev Temizlik Şirketi sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Temizlik Hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Ev temizliği çeşitleri:

İnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği; yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliği; Ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan malzemelerin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri tercih edilmektedir.

Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm personellerimiz ACH GRUP tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

Neden ACH GRUP?

 • Çalışan personellerin şirket bünyesinde devamlı çalışan sigortalı personellerden oluşması.
 • Müşterilere karşı daima güler yüzlü olacak profesyonel ev temizlik personeli çalıştırılması.
 • Müşteriler her zaman farklı fiyatlar ile karşılaşmaması, yapılan işin ayrıntısının dikkatli not edilmesi ve piyasa şartlarında rekabet edilebilir fiyatlar da olması.
 • Ev temizlik hizmeti veren personellerin kendi hijyenlerine çok dikkat ediyor olması. Müşterinin evinde veya iş yerinde sigara ve alkol kullanmaması, uyuşturucu maddelerin etkisi altında olmaması.
 • İş bitiminde yapılan hizmet hakkında genel bir anket hazırlanması ve daha sonraki hizmet taleplerini anlamak için saklanması. 
 • En kaliteli ve titiz temizlik için uzman ekibimizden fiyat teklifinizi alın!
 • Eğer sizde titizseniz; halıların altına itilen tozları, duvarların kenarlarında alınmamış tozları, camların kenarlarında ve köşelerinde bırakılmış temizlenmemiş alanları görmek istemiyorsanız, Biz sizin titizliğinizde gözünüz arkada kalmadan temizliğinizi severek yapmaya hazırız.
 • Evden eve taşıma ;
 • Evini değiştirmek isteyen, müşterilerimizin eşyalarını el sürdürmeden paketliyor eşyalara zarar vermeden taşıyor ve aynı şekilde sizin istediğiniz gibi yerleştiriyoruz.
 • Boya badana ;
 • Bünyemizde barındırdığımız boya badana konusunda usta ekibimiz, evinizin boyanması konusunda gerekli sorumluluğu üstlenmektedir.
 • Daire içi dekorasyon hizmeti vermemekteyiz.
 • Evini veya işyerini değiştirmek isteyen müşterilerimize işinde uzman taşıma ekibiyle hizmet veren şirketimiz, taşınma öncesi Evinizi boyuyor, temizliğini yapıyor, haşerelere karşı ilaçlıyor, Eşyalarınızı taşıyor, evin düzenlenmesinde yardım ediyoruz.
 • Sizde evinizde ilgili hizmetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliği İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp