Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

İşyeri İlaçlama

İşyerleri evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda bulunan mutfak, tuvaletler gibi alanlar böcek ve haşerelere ve farelere uygun yaşama ve çoğalma alanları sunmaktadır.

işyeri ilaçlama

İşyerleri, yapılan işe göre farklılık göstermekle beraber böcek ve haşereler içinde cazip yaşama alanları oluştururlar. Özellikle gıda sektöründe hizmet sunan firmalar böcek ve fareler için besin kaynağı ve en uygun yaşama alanını ifade eder. Bu alanlarda ilaçlamanın özellikle aksatılmadan periyodik olarak yapılması gerekmektedir. İlaçlama hizmeti sunan firmanın kurumsal ve profesyonel olması etkili ilaçlama için mutlaka temel faktördür. Bursa işyeri ilaçlama hizmetleri ile ACH GRUP her alanda etkili ve garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. İşyerlerinde böcek ve haşerelerin görülmesi demek çalışanların ve işyerimize hizmet sunduğumuz müşterilerimizin sağlığının riske edilmesi anlamı taşır. Ayrıca işyerimizde böcek ve fare bulunması büyük bir güven kaybı ve müşteri kaybı yaşanmasına neden olur.

  1. Yürüyen Haşereler İçin;

Ortamda bulunan veya koruma amaçlı yürüyen haşerelere (hamam böceği, gümüşçün, kırkayak vs.) karşı sırt pompası ile veya ULV cihazı ile ilaçlama yapılır. İlaçlarımız ruhsatlı ve kaliteli ürünlerdir. Çözüm sağlaması için ilaç alırken firmamız bunlara dikkat etmektedir.

Bu tarz böceklere karşı ilaçlama yapılırken işyerinde pervazlar, mutfak dolaplarının arka kısımları buz dolabı arkası vs. yerler ilaçlanmaktadır.

Ayrıca hamam böceğine karşı jel uygulaması yapıyoruz. Jel hamam böceğini yemi olup bu jeli mutfak çekmece içlerine, varsa çatlak kısımlara ve prizin yanlarına uyguluyoruz. Herhangi bir koku ve leke yapmayan bir üründür.

İlaçlama sonrası ;Deterjan temizliği bir hafta sonra olması daha iyi olacaktır.

 

  1. Uçan Haşereler İçin;

Fabrika için,

Yürüyen haşerelere karşı yapılan ilaçlama sineklere karşı da bir koruma olmuş olacaktır. Ama sinek yoğunluğu fazla ise onun için tuzak ve fırçalama yöntemlerimiz vardır.

  • Fırçalama veya boyalama dediğimiz yöntemde ilacı kova içerinde su ile karıştırıp işyerinin dış yüzeyine sürüyoruz.
  • Tuzak (feromon tuzağı) bu ise yakalama istasyonu kurarak mücadelede bulunuyoruz.

Dış Alan İçin,

Bina etrafı, bahçe ve yeşil aksam sineklere, arılara ve diğer haşerelere karşı dış alan ilacı ile ilaçlanmaktadır.

 

  1. Kemirgenlere Karşı Mücadele;

Farelere karşı zehirli yem istasyonu kuruyoruz. Bu yem fareleri cezbeder, yemi yiyen farede susuzluk başlar su bulabilmek için sulak yerlere gider ve orada zehir vücuduna iyice yayılı ve ölür.

İşyeri İlaçlama İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp