Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Fare İlaçlama

ACH GRUP Bursa İlaçlama hizmetleri ile evlerinizde işyerlerinizde farelere karşı etkili mücadele yöntemleri sunmaktadır. Farelerden tamamen kurtulmak ACH İlaçlama Hizmetleri ile mümkün!

fareilaçlama

Fareler hemen her ortamda hızla çoğalabilen ve farklı türleri olan canlılardır. Bazıları çok büyük olacağı gibi bazıları da çok daha küçük canlılardır. Fareler insanlardan kalan artıklarla beslendikleri için sık sık yaşama alanlarımızı işgal eder ve bu alanlarda çoğalırlar. İnsanlar ile aynı ortamı paylaşsalar bile daha çok geceleri ve etrafta kimsenin olmadığı zamanlarda ortaya çıkarlar. Bu da evimizde veya işyerimizde fare olsa bile bunun farkına geç varmamız anlamına gelir. Farelerden bazıları üzerinde taşıdıkları parazitlerle insan sağlığı için zararlı olsalarda bazıları geceleri biz uyurken bizlere ve çocuklarımıza bile zarar verebilmektedirler. Bursa ACH fare ilaçlama hizmetleri alanında uzman ekibimiz sizler için garantili fare ilaçlama yöntemleri sunmaktadır.

  1. Yürüyen Haşereler İçin;

Ortamda bulunan veya koruma amaçlı yürüyen haşerelere (hamam böceği, gümüşçün, kırkayak vs.) karşı sırt pompası ile veya ULV cihazı ile ilaçlama yapılır. İlaçlarımız ruhsatlı ve kaliteli ürünlerdir. Çözüm sağlaması için ilaç alırken firmamız bunlara dikkat etmektedir.

Bu tarz böceklere karşı ilaçlama yapılırken işyerinde pervazlar, mutfak dolaplarının arka kısımları buz dolabı arkası vs. yerler ilaçlanmaktadır.

Ayrıca hamam böceğine karşı jel uygulaması yapıyoruz. Jel hamam böceğini yemi olup bu jeli mutfak çekmece içlerine, varsa çatlak kısımlara ve prizin yanlarına uyguluyoruz. Herhangi bir koku ve leke yapmayan bir üründür.

İlaçlama sonrası ;Deterjan temizliği bir hafta sonra olması daha iyi olacaktır.

 

  1. Uçan Haşereler İçin;

Fabrika için,

Yürüyen haşerelere karşı yapılan ilaçlama sineklere karşı da bir koruma olmuş olacaktır. Ama sinek yoğunluğu fazla ise onun için tuzak ve fırçalama yöntemlerimiz vardır.

  • Fırçalama veya boyalama dediğimiz yöntemde ilacı kova içerinde su ile karıştırıp işyerinin dış yüzeyine sürüyoruz.
  • Tuzak (feromon tuzağı) bu ise yakalama istasyonu kurarak mücadelede bulunuyoruz.

Dış Alan İçin,

Bina etrafı, bahçe ve yeşil aksam sineklere, arılara ve diğer haşerelere karşı dış alan ilacı ile ilaçlanmaktadır.

 

  1. Kemirgenlere Karşı Mücadele;

Farelere karşı zehirli yem istasyonu kuruyoruz. Bu yem fareleri cezbeder, yemi yiyen farede susuzluk başlar su bulabilmek için sulak yerlere gider ve orada zehir vücuduna iyice yayılı ve ölür.

Fare İlaçlama İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp