Kurumsal Çözüm Ortağınız

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

Böcek İlaçlama

Böcekler; evlerimizi, işyerlerimizi ve diğer yaşama alanlarımızı uygun şartların oluşması durumunda hızla istila eden ve çoğalarak insan sağlığı adına zararlı olan canlılardır. Böceklerin bazıları doğrudan insan sağlığı adına tehdit oluştururken bazıları ise dolaylı yollarla sağlığımızı riske etmektedirler.

ilaçlama

Evler, işyerleri ve diğer alanlarda böcekler hızlıca üreyerek çoğalabilmektedirler. Böcekler ile mücadele tamamen profesyonel ilaçlama ekiplerince yapılması gerekmektedir. Her böcek türü için farklı ilaçlama yöntemleri kullanılması gerektiği için öncelikle evimizdeki böceklerin türü ve kullanılacak ilaçlama yöntemi belirlenmelidir. Yanlış ilaçlama yöntemleri ile böceklerle mücadelede etkisiz olacağı gibi bizlerin sağlığını da olumsuz etkileyecek üzücü sonuçlar ortaya çıkabilir. Böcek türüne göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olarak farklı ilaçlama yöntemleri kullanılır. Böceklerin türüne ve yumurtadan çıkma sürelerini de göz önüne aldığımızda çoğu zaman ikinci bir ilaçlama da gerekebilir. Bu verilerden de anlaşılacağı üzere ilaçlama tamamen profesyonel ilaçlama ekiplerince yapılmalıdır. Bursa İlaçlama sektöründe ACH ilaçlama hizmetleri ile böcek ve haşerelere karşı kesin ve etkili çözümler sunuyoruz. Böcek ilaçlama alanında hamam böceği ilaçlama, karafatma ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, çiyan ilaçlama, tesbih böceği ilaçlama, dana burnu ilaçlama, pire ilaçlama, bir ilaçlama gibi tüm haşereler için ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.

  1. Yürüyen Haşereler İçin;

Ortamda bulunan veya koruma amaçlı yürüyen haşerelere (hamam böceği, gümüşçün, kırkayak vs.) karşı sırt pompası ile veya ULV cihazı ile ilaçlama yapılır. İlaçlarımız ruhsatlı ve kaliteli ürünlerdir. Çözüm sağlaması için ilaç alırken firmamız bunlara dikkat etmektedir.

Bu tarz böceklere karşı ilaçlama yapılırken işyerinde pervazlar, mutfak dolaplarının arka kısımları buz dolabı arkası vs. yerler ilaçlanmaktadır.

Ayrıca hamam böceğine karşı jel uygulaması yapıyoruz. Jel hamam böceğini yemi olup bu jeli mutfak çekmece içlerine, varsa çatlak kısımlara ve prizin yanlarına uyguluyoruz. Herhangi bir koku ve leke yapmayan bir üründür.

İlaçlama sonrası ;Deterjan temizliği bir hafta sonra olması daha iyi olacaktır.

 

  1. Uçan Haşereler İçin;

Fabrika için,

Yürüyen haşerelere karşı yapılan ilaçlama sineklere karşı da bir koruma olmuş olacaktır. Ama sinek yoğunluğu fazla ise onun için tuzak ve fırçalama yöntemlerimiz vardır.

  • Fırçalama veya boyalama dediğimiz yöntemde ilacı kova içerinde su ile karıştırıp işyerinin dış yüzeyine sürüyoruz.
  • Tuzak (feromon tuzağı) bu ise yakalama istasyonu kurarak mücadelede bulunuyoruz.

Dış Alan İçin,

Bina etrafı, bahçe ve yeşil aksam sineklere, arılara ve diğer haşerelere karşı dış alan ilacı ile ilaçlanmaktadır.

 

  1. Kemirgenlere Karşı Mücadele;

Farelere karşı zehirli yem istasyonu kuruyoruz. Bu yem fareleri cezbeder, yemi yiyen farede susuzluk başlar su bulabilmek için sulak yerlere gider ve orada zehir vücuduna iyice yayılı ve ölür.

Böcek İlaçlama İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz

Call Now Button
Whatsapp