Hizmetlerimiz

"Aradığınız Çözüm Hizmet"

TEMİZLİK

Sunduğumuz en önemli desteklerden biri olan temizlik hizmetleri ile bizim için değerli siz müşterilerimize çok daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır. Uzman personellerimiz ve teknolojik alt yapımız ile her ortamda kusursuz hijyeni hedefliyoruz. Fabrika, hastane, işyeri, okul iç ve dış mekan, ev temizlikleri, cephe temizliği temizlikdeki uzmanlık alanlarımızdan bazıları.

 

HAŞERE İLAÇLAMA

Böcek ve haşerelere karşı etkili ve kalıcı mücadele temel prensibimizdir.  Sizin sağlığınız, bizim sağlığımızdır ilkesi ile sunduğumuz ilaçlama hizmeti garantilidir. Evinizi, işyerinizi, okulunuzu, hastanenizi böcek ve her türlü haşere ve kemirgenden tamamen arındırıyoruz. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylı olup gerekli sertifikaları alınmıştır. Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizin sağlığınızı korumak adına titizlikle yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon

İnsan sağlığını her şey den üstün tutan ACH GRUP GRUP olarak kullandığımız tüm kimyasallarımız Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığına uygun ürünlerdir. % 100 koruma sağlar. Uzun süre iş yerinizde, evinizde, arabanızda veya sitenizde virüse karşı çözüm sağlar. Ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, dezenfektan ile kontrollü ve Bakanlık Standartlarına uygun dezenfekte yapıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile son teknoloji ekipmanlarımız sağlığınız için 7/24 hizmetinizde.

 

Endüstriyel Yıkama

Özellikle sağlık ve gıda alanında üretim yapan tesisler için endüstriyel temizlik oldukça gerekli bir hizmettir. Ancak endüstriyel temizlik sadece makinelerin temizliği ile sınırlı değildir.,Spor salonlarıi resteurant, otel, hastane vb. gibi yerlerin yıkanabilir nevresim, çarşaf, çalışma kıyafetleri, havlular, masa örtüleri gibi tüm kullanılan ürünler ACH GRUP tecrübesi ile temizlenmektedir.

kuru temizleme

İleri teknoloji, profesyonel kadro ve hızlı hizmet anlayışımızla Kuru temizleme işlemleriniz, özel temizleme ilaçları kullanılarak leke ve kirlere ilk müdahalenin yapılmasıyla başlar. Daha sonra ürünler, kuru temizleme makinelerine konur ve solvent içinde temizlenir.  Siparişiniz sonrası ürünleriniz 10:00 – 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman diliminde adresinizden alınır. Özenle işlem gören ürünleriniz bir gün dinlendirilerek ikinci gün seçmiş olduğunuz zaman diliminde adresinize teslim edilir

Özel Güvenlik

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüzde artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önlüyoruz.

Hizmet verilen noktada, başlatmadan önce yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu çerçevede belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya veya motorize olarak, nokta veya devriye veya projeye özel şartlar çerçevesinde hizmetimizin ana akışı şekillenir.

Güvenlik görevlilerimiz kuruluş ve kişilere ait fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanın analizi, rakip analizi, hashtag analizi, SEO ve sosyal mecra yansıma analizleri, etkileşim analizleri, ilgi alanı, demografik verilerden oluşturulan hedef kitle analizleri, influencer, fenomen, Tarafınızdan onaylanan takvim üzerinden paylaşımlar yapılarak, aylık dönüşüm raporları sunulmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı / yönetimi orta ve uzun vadede marka değerini arttıran ve dönüşüm sağlayan, Dijital Pazarlama’nın büyük bir parçasıdır. Web sayfası tasarımlar, Google adwars reklamları, sosyal medya takibi ve yönetimi bizim işimiz.

Hukuk Ofisi Danışmanlığı

Özel Hukuk, Kamu Hukuku ve Avrupa Birliği Hukuku’nun farklı alanlarında, Türkiye’de ve yurt dışında akademik çalışmaları bulunan, ulusal ve uluslararası alanda yılların verdiği tecrübe ile saha tecrübelerini, ulusal ve uluslararası akademik çalışmalarla geliştirmiş, konusunda uzman çalışma ekibi ile çözüm odaklı hizmetimizle sizlere sunuyoruz.

Marka – Patent Danışmanlığı

Tescil etmediğiniz markanız ve unvanınız size ait değildir. Marka tescili ile kendinize ait bir markanız olsun. Marka ve Patent konusunda uzman ve yeniliğe açık bir kadro ile yola çıkan ACH GRUP,  gün geçtikçe kadrosunu ve hedeflerini büyütmektedir. Marka, Patent ve Tasarım tescili işlemlerinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Markanızın yurtiçi ve yurt dışı marka patent tescil süreçlerini sizin için takip edip yönetiyoruz. Sizlere doğru, güvenilir hizmetin anahtarını teslim ediyoruz. Haksız rekabetin önüne geçmek için doğru yerdesiniz.

Eğitim – Belgelendirme – Danışmanlık

İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Satış Pazarlama, Teknik Eğitimlerin yanısıra ISO 9001 başta olmak üzere tüm Türkiye’ye belgelendirme, danışmanlık ve eğitim alanlarında profesyonel danışmanlık hizmetlerini ACH GRUP güvencesi ile veriyoruz.  ISO Belgesi ve CE Belgesi konusunda Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz sektörün en hızlı büyüyen ve en güvenilen kurumları arasındaki yerini hızlı ve emin adımlarla almaktadır. Müşterilerimizin tüm ihalelerinde gereken ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim SistemiISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim SistemiISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim SistemiISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE Belgesi gibi bir çok belgelendirme danışmanlık hizmetini mümkün olan en kısa zamanda ve en uygun şartlarda sunuyoruz.

mimarlık ve inşaat hizmetleri

Müşteri memnuniyetini referans kabul ACH GRUP sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Mimarlık Hizmetleri, İnşaat Ruhsatı için istenen resmi belgelerin temini , ruhsat için gerekli tüm projelerin hazırlanması ve başvuruların yapılması firmamız tarafından yapılmaktadır. Proje, Mühendislik, Mimarlık, dekorasyon, uygulama, müteahhitlik ve inşaat malzeme tedariki alanında profesyonel olarak anahtar teslim hizmetler ve taahhütlük sunmaktadır.

Endüstriyel Sarf Malzeme

Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiğimiz sektöede “Endüstriyel Sarf Malzemeleri”ni güvenilir, hızlı ve müşteri odaklı olarak sizlere sunuyoruz

Sigortacılık Hizmetleri

ACH GRUP Sigortacılık; araç, yangın, sağlık, seyahat, nakliyat, mühendislik gibi konularda sunduğu sigorta seçenekleriyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunan ACH GRUP şirketlerinden biridir. Profesyonel acentesi, brokerleri ve bankasürans kanalları, geniş servis ağı ve asistans hizmetleriyle müşterilerine en iyi sigortacılık hizmetini sunmaktır. Ayrıcalıklı sigorta hizmetleriz ve deneyimli kadromuz ile sizde tanışın.

Personel Tedarik Hizmeti

İşletmeler, dışarıdan kaynak kullanmak yoluyla, asıl faaliyetleri dışındaki işleri, profesyonel kuruluşlara yönlendirmek zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, riskleri minimuma indirerek verimliliği maksimuma çıkarmaktadır. Personel kiralama, bordro hizmeti, dönemsel işgücü temini, orta ve üst düzey personel seçme ve yerleştirme hizmetilerimiz ile beyaz yaka, mavi yaka, ara personel ve vasıfsız personel istihdamı sağlamaktayız. Siz enerjinizi işinize verin ACH GRUP geri kalanını sizin için çözümlesin.

Serbest Bölge Danışmanlığı

ACH GRUP  serbest bölge danışmanlığı ile sizler yeni ufuklara yelken açıyorsunuz. Serbest Bölgelerde şirket kuruluşları, Serbest Bölge şirketlerine mali müşavirlik ve muhasebe hizmetleri, Çözüm ortağı Yeminli Mali Müşavirler ile “Serbest Bölge Faaliyeti Tasdik Raporu” tanzimi, Serbest Bölge Vergi ve Muhasebe Uygulamaları konusunda muhasebe personeli eğitimi konularında hizmet vermekteyiz

dapibus leo.

Call Now Button
Whatsapp